skaldstudio (skaldstudio) wrote,
skaldstudio
skaldstudio

До медалі питань немає. А от до упаковки…

Національний банк України повідомив сьогодні про випуск пам’ятної медалі "Небесна сотня на варті". В такий спосіб НБУ вшанував пам’ять Героїв Небесної сотні, які загинули під час трагічних подій у Києві на початку цього року.
http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=6559308&cat_id=55838

Над створенням медалі працювали художник-скульптор Анатолій Дем’яненко та скульптор Володимир Атаманчук.

Аверс медалі прикрашає архангел Михаїл в оточенні українського орнаменту; під ним написи: "Мамочко, вибач за чорну хустину, за те, що віднині будеш сама. Тебе я любив і любив Україну, вона, як і ти, була в мене одна." та "Героям слава!".

аверс

На реверсі – герої подій українського Майдану на барикаді, один із яких тримає синьо-жовтий Державний Прапор України (використано тамподрук); угорі напис "Небесна сотня на варті"; унизу рік карбування – 2014.

реверс

Пам’ятну медаль "Небесна сотня на варті" виготовлено з нейзильберу, тиражем до 100 000 штук. Коштуватиме вона 20 гривень (у сувенірній упаковці – 30 гривень).

От про упаковку якраз хотілося б сказати "пару лагідних". Дивимося на верхню частину. Що тут у нас? Спотворений Державний Герб України!   
потвора

Невже за стільки років неможливо вивчити, що герб нашої держави – це золотий Знак Княжої Держави Володимира Великого на синьому полі, а не навпаки?!  
герб
http://uht.org.ua/ua/part/derzh/article;48/

Ти
м гірше, коли подібного роду помилки робить така шановна установа, як Нацбанк…

Tags: Анатолій Дем’яненко, Володимир Атаманчук, Державний Герб України, Державний Прапор України, Майдан, Національний банк України, Небесна сотня, Україна, архангел Михаїл, маразм, медаль
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 4 comments